ŞİRKET PROFİLİ
HABERLER
TÜRKÇE
REFSAN REFRAKTER İNŞAAT VE İNŞAAT MLZ. LTD ŞİRKETİ 1981 yılında kurulmuş olup; her türlü monolitik refrakter malzemeler üretmektedir.

Prensibimiz; ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi dahilinde üretimimizi kalite programına uygun olarak titizlikle yapmak, Ar-Ge çalışmalarına önem vermek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve bize olan güvenin sürekliğini sağlamaktır.

Bu nedenle bizim için önemli olan Ar-Ge ve laboratuar çalışmalarını sürdürmek ve yeni ürünler geliştirmek için laboratuarlarımızda kimyasal ve fiziksel testler için bulunan cihazlara ilaveten 1250 ve 1700 C lik 2 adet fırın ve 100 tonluk soğukta kırılma test cihazı bulunmaktadır. Bunun yanında üniversitelerle ileri teknoloji ürünleri üzerine ortak çalışmalar yapmaktayız.

Demir çelik ve demir dışı metal sanayi için ürettiğimiz ürünlerimiz yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da üstün performanslar göstermektedir.

Bu anlayışla, siz değerli müşterilerimizin monolitik refrakter malzeme gereksinimlerini karşılamanın yanı sıra danışmanlık ve mühendislik hizmetlerimizle de yanınızda bulunmaktan gurur duyuyoruz.

Sizlerle birlikte ülkemize ve dünyaya en iyi ve en güzeli sunma dileklerimiz ve saygılarımızla…

Şule Bingül
Kimya Mühendisi
Genel Müdür Yard.